Adım adım evde Ramazan Süsleri nasıl yapılır

Ramazan süslemeleri özel bir karaktere sahiptir, kutsal ay geldiğinde, Müslümanlar onu sevgi ve sükunetle alırlar ve bazıları 2022 Ramazan süslemelerinin en son biçimlerini getirmeye heveslidir, bu yüzden bu makalede size nasıl yapılacağını hatırlatırız. Ramazan süslemeleri ve evde Ramazan süslemeleri için fikirler bulacaksınız

Ramazan Süsleri satın almak için Balon Sipariş Ramazan Süsleri web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslim seçeneğimiz mevcuttur.

Ramazan süslemelerinin en yeni biçimleri 2022

Yaklaşan Ramazan ayı ile birlikte ailenin çocukları ve büyükleri bir araya geldiğinde , bazıları Ramazan süslemeleri yapmak için farklı türde kağıtlar kullanır ve her zaman yıldız, hilal ve Ramazan fenerleri şeklindeki süsleme fikirleri ortaya çıkar ve asılır. Ayın gelişini kutlamak için evde duvarda ve evlerin balkonlarında bu figurler sergilenir.

Bir adam makas kullanıyor ve 2022 Ramazan süslemelerinin en yeni biçimlerini nasıl yapacağını sunuyor

Evde ramazan dekorasyon fikirleri

Her yıl erkekler evde duvarlara ve balkonlara asılan süslemelerin aynısını yaparak can sıkıntısı engelini aşmak için Ramazan süslemeleri için yeni fikirler icat etmeye çalışıyorlar, böylece aletler sabit olsa bile yenilerini yapmak mümkün. evdeki süslemeler ve Khayamiya kumaşından yapılabilirler.Aşağıdaki araçlarla:

  • Khayamiya bezi.
  • balmumu tabancası.
  • Renkli makas.
  • Konu.
  • ince iğne.
  • Köpük.

Simli Eva kağıdı  ramazan hilal veya fener şeklinde  kesilir ve kullanılır veya köpüğü karton üzerine mum tabancası ve köpük ile ramazan süslemeleri yapılır, daha sonra simli eva kağıdının üzerine ay-yıldız çizilir ve daha sonra şekil kesilerek karton ve köpük üzerine dikilerek süsleme şeklini alır.

En yeni Ramazan dekorasyon fikirlerinin evde çalışma araçları

Ramazan süsleri hilal ve ramazan yıldızları şeklinde de yapılabilir ve bunun için mukavva veya eva kağıdını kullanabilirsiniz.

Ramazan süsleri nasıl yapılır?

Parlak kağıttan birçok fener yapılabilen kağıt ile ramazan süsleri yaparak evin girişini veya kapısını süsleyebilirsiniz ve bu dekorasyon size ve ailenize olduğu kadar misafirlerinize ve komşularınıza da hitap edecektir.

Ve kitaplıklardan da birçok çeşit parlak kağıt veya köpük kağıt kullanarak adım adım kağıtla ramazan süslemeleri yapmayı öğrenebilirsiniz, yapmanız gereken tek şey iki veya daha fazla renk kağıt hazırlamak, ardından elinizin yardımıyla profesyonelce kesmek. Ardından fenerin tepesine çok küçük bir delik açılır. Ya ipi her bir fenerin içine tek tek geçirip kapıya asın ya da bir şamdana yapıştırıp evin kapısına yerleştirin.

Önceden satın alınan bir ramazan feneri şeklinde kesilir veya başka şekillerde tığ işi yapılarak evin tavanına asılır, ancak kullanmanın başka bir kolay yolu var. renkli kağıt ve belirli bir şekilde katlayın ve kesim çizgileri düz olacak şekilde kesin. Düzdür ve dairesel bir hareketle doğru bir şekilde kesmek için bir cetvel ve kalem kullanılması tavsiye edilir.

Bir çocuk evde ramazan süslerinin ipini tutarken onları asıyor.

Ve işleri kolaylaştırmak için, meseleleri daha da yakınlaştırmak için size bazı Ramazan süsleri resimleri bırakacağız ve bu resimler aracılığıyla, Ramazan süslerinin dekoratif şekillerini kullanarak ışıklı da yapılabilen 2022 Ramazan süslerinin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. bunun için belirlenmiş makasla karton, daha sonra kağıt yapıştırılarak süslemeler süslenebilir Dekorasyonun içi şeffaf, daha sonra fenerin dört tarafını ortada boş bir kutu şeklinde yapıştırın ve üstten açın ve iç yapay pille çalışan mumlar veya küçük bir ampul koyarız.

Cam fener de ev dekorasyonu yapmak için favori bir seçenek olabilir, boş bir reçel kavanozu kullanarak çok şık bir fener yapın, çocuklarınızla kartonu tercih edin, tercihen renkli veya yerine parlak köpük kağıt koyabilirsiniz. yıldızları ve hilalleri güzelce kesip kartona yapıştırıcıyla yapıştırın. Sonra tüm fazla uçları kesin, ardından kavanozun içine küçük bir mum koyun ve kahvaltı masası onunla süslenebilir