Bekarlığa Veda Partisi İçin Balon Süslemesi

Bekarlığa veda partisi sadece eğlenceli bir düğün geleneği değil, aynı zamanda en iyi arkadaşlarınızı bir kez daha görmek, düğün öncesi hazırlıklarını en azından biraz olsun unutmak , rahatlamak ve tüm bu stresi azaltmak için harika bir fırsat!

Bekarlığa veda kutlamanızın öne çıkmasını ve unutulmaz olmasını sağlamak için  en iyi arkadaşlarınızla işbirliği yapmalısınız. Pembe  pipetler , konfeti, balonlar, çiçekler ve diğer birçok detayın tüm tonları sizleri mutlu edecek!

Şimdi denemek isteyeceğiniz 11 bekarlığa veda partisi dekor fikrini sizinle paylaşacağız!

Bekarlığa veda partisi süslemeleri için fikirler

1. Pastel Balon Kemeri

Balon kemerleri en popüler bekarlığa veda dekor fikirlerinden biridir; güzel bir kemer genellikle baş döndüren bir kutlama dekorunun merkezi unsuru haline gelir!

Farklı boyutlarda balonlar ve farklı renklerin narin tonlarını kullanarak bekarlığa veda  için bir kemer oluşturabilir, taze çiçekler ve yeşillikler, konfeti, kurdele,  cicili bicili  ponponlar, doldurulmuş oyuncaklar ve hatta fotoğraflarla süsleyebilirsiniz!

2. Foto Kabinleri

Çarpıcı bekarlığa veda partisi fikirleri arıyorsanız, Foto kabinleri tam size göre.
Dış kaplaması isteğinize göre hazırlanan foto kabininin içine girince bir dokunmatik ekran ile karşılaşıyorsunuz.

Fotoğraf çekerken kullanacağımız aksesuarları hazırlayarak ekrana tıklıyoruz.

5 saniye ara ile çekilen fotoğrafları özel hazırlanan layouta ekleyerek kısa süre içinde istediğiniz sayıda kopya olarak alabilirsiniz .

Foto kabinleri, bugünün herhangi bir etkinliğinin en önemli parçalarından biridir. Bu nedenle buluşmanızı unutulmaz kılmak için bazı sevimli fotoğraf sahne fikirleri bulsanız iyi olur.

Balonlar, şapkalar, peruklar, maskeler ve gözlükler, taçlar, falar, tüyler, komik ifadelerle konuşma bulutları, melek kanatları, vb. sahne fikirleri için kullanılabilir.

3. Alyans Folyo Balon

Hızlı dekorasyon mı arıyorsunuz?

Büyük bir pırlantaya sahip bu parlak folyo alyans balonu sadece harika bir dekorasyon unsuru değil, aynı zamanda  gelin için harika bir hediye olacak!

Belki de bu, misafirlerinize neden burada olduklarının ana nedenini hatırlatan tematik bekarlığa veda kutlama dekorunun en önemli unsurlarından biridir! Ayrıca odanıza asmanız sizde olumlu duygular uyandıracak ve gülümsemeye başlayacaksınız.

4. Balonlardan Yapılmış Dilekler

Kaliteli parlak harf balonları böyle bir dekor için en iyi seçenektir! Bunları hem iç hem de dış mekan dekoru için kısa kelimeler, uzun tebrikler,  dilekler oluşturmak için kullanabilir ve hatta şenlikli bir arka plana karşı onlarla fotoğraf çekebilirsiniz!

 

5. Saçak Şeklinde Süslemeler

Hemen dikkat çeken güzel bir şekilde dekore edilmiş ev dekorasyonu, etkinliğinizin başarısının yarısıdır!

Bu, en basit bekarlığa veda partisi dekorasyon fikirlerinden bir diğeri: ön kapınızı çerçeveleyen parlak bir saçak püskülü kusursuz bir seçenek! Yay şeklinde bir balon kompozisyonu oluşturun ve saçak çerçevenize takın, biraz taze çiçek ve yeşillik ekleyin,  “BRİDE!” konseptli yazınız hazır.

6. Dev Şeffaf konfeti balonu

Şeffaf Konfeti balonları, çok renkli konfeti (köpüklü folyo daireler, yıldızlar ve diğer şeyler) ile doldurulmuş şeffaf balonlardır. Bugün, sıcak bir festival için dekorasyon trendi konumundadırlar.

Bu tür ürünler sadece orijinal görünmekle kalmaz, aynı zamanda kutlama atmosferine hafiflik ve şenlik katar. Farklı boyutları ile odayı süsleyebilirsiniz. Fotoğraf çekimleri veya çarpıcı duvar kompozisyonları için harika bir fikirdir.

8. Gelin parti bardakları

Bugün, kişiselleştirilmiş düğün bardaklarının seçimi gerçekten etkileyici! Çok çeşitli malzemelerden üretilmiştir — cam, karton, paslanmaz çelik, plastik ve hatta Strafor (tek kullanımlık seçenekler arayanlar için!), özel gününüzün tarzına mükemmel şekilde uyan en iyi seçeneği seçmenize olanak verir.

 

9. Gökkuşağı Disko Topu

70’leri özledin mi?! O zaman retro bekarlığa veda partisi dekorasyon fikirlerini seçmenin ve şimdiye kadarki en iyi bekarlığa veda partiniz için bir gökkuşağı disko topu sipariş etmenin zamanı geldi!

Bu şenlikli eşya, farklı renklerde yüzlerce yansıtıcı aynaya sahiptir; tavana takın ve odanızdaki tüm ışığı döndürecek ve yansıtacak, tüm binayı eğlenceli renkli ışıklarla dolduracak!

10. Şampanya Balonları

Temalı öğeler biçimindeki folyo balonlar uzun zamandır parti severler arasında popüler olmuştur ve  şampanya şişesi balonları en çok aranan seçeneklerden biridir!

Oldukça büyük olabilirler ama mükemmel bir dekor unsuru haline gelecekler ve bir fotoğraf çekimi için mükemmel bir seçenek olacaklardır.

 

11. Uyumlu Elbise Seçimi

Eşleşen elbiseler ve aksesuarlar iyi bir bekarlığa veda kutlama geleneğidir ve fotoğraflarda kesinlikle mükemmel görünürler. Ancak bu, her misafirin baştan ayağa aynı kıyafete sahip olması gerektiği anlamına gelmez!

Örneğin, aynı elbiseleri sipariş etmeye karar verirseniz, her konuk için ayrı aksesuarlar düşünün. Örneğin, bunlar benzersiz gözlükler veya bilezikler olabilir.

Ayrıca, farklı elbiseler sipariş edebilirsiniz, ancak benzer bir desenle; elbiseler farklı renklerde olabilir.

 

Bunlar, evde deneyebileceğiniz bekarlığa veda gecesi dekor fikirlerinden sadece birkaçıdır.

Bekarlığa veda partiniz  her yerde yapılabilir. Hatırlamanız gereken en önemli şey, muhteşem dekorun, aksesuarların ve görünümlerin bu etkinliği gerçekten unutulmaz kılmaya yardımcı olacağıdır!