Yaratıcı Kutlama Dekor Fikirleri

Yaratıcı Kutlama Dekor Fikirleri

Bir ebeveyn olarak kutlamak için pek çok nedeniniz olacak ve bu kutlamalarla birlikte birçok beklentiniz olacak. Parti ne olursa olsun, bir partinin yaratıcı bir şekilde planlanması, iyi dekore edilmesi ve hem çocuklar hem de yetişkinler için etkinliklerle dolu olması beklenir. Ve bu yiyecek ve içeceklerden hiçbir şey söylemez. Bütün bunlar ebeveynler için çok ezici olabilir. Parti planlama stres seviyenizi azaltmanın bir yolu, dekoru olabildiğince ucuz ve acısız hale getirmektir. Balonlar, çok az yatırımla göz alıcı dekorasyonlar yaratmanın harika bir yoludur.

Lateks Balonlar

Lateks balonları bulmak oldukça kolaydır. Balonları çevrimiçi olarak veya yerel parti mağazanızdan satın alabilirsiniz. Onları çeşitli renk ve boyutlarda bulabilirsiniz. Lateks balonlar, uygun şekilde üretildiğinde ve atıldığında çevre dostudur. Lateks, herhangi bir kauçuk ağacına zarar vermeden hasat edilebilir, bu da ormansızlaşmayı yavaşlatmaya yardımcı olur.

Bir miktar ip, bant ve bir hava pompası ile çeşitli süslemeler için lateks balonlar tasarlanabilir. Bir resim fonu oluşturmak için balonları bir duvara bantlayabilir veya onları birbirine bağlayabilir ve flamalar gibi tavana asabilirsiniz. Daha gelişmiş zanaatkarlar için, balonlar kemer veya kek haline getirilebilir. Hava dolu balonlar, partinize eğlence eklemenin harika ve beklenmedik bir yoludur.

Folyo Balonlar

Folyo balonlar, misafirler veya büfe masalarında göz kamaştırıcı bir yüzen merkez parçası yapmanın harika bir yoludur. Büyük folyo numaralı balonlar, bir dönüm noktası doğum gününü veya mezuniyet yılını anmak için harika bir yoldur. Büyük sayıların fark edilmesi kolaydır, bu nedenle parti otoparkının veya giriş yolunun girişini işaretlemek için harika bir yoldur. Folyo numaraları ayrıca şişirilip tavana asılabilir veya bir kapıya bantlanabilir.

Durum ne olursa olsun, balonlar dekorunuza eğlenceli ve beklenmedik bir katkı olabilir. Bu arada balon almaya gittiğinizde bir balon pompası almayı unutmayın.