Balonlar: Partideki Yeri Nedir?

Bir partiyi balonlardan daha muhteşem yapan bir şey var mı? Cevap birçok kişi için hayır olacaktır.

1. Balon Çeşitleri

İlk balon 1824 yılında Profesör Michael Faraday tarafından iki parça kauçuğu bir araya getirdiğinde yaratılmış olsa da; modern balonların lateks ve folyo olmak üzere iki ana türü vardır. Lateks balonlar tipik olarak on ila otuz santimetredir ve kauçuk öncüllerinden farklı olarak yağmur ormanlarının korunmasını destekler. Lateks hasadı, ağacın bozulmadan kalmasına izin verdiği için ormansızlaşmayı engeller. Tek bir ağaç, kırk yıla kadar lateks üretebilir. Folyo balonlar gümüş ve metalizedir ve ilk olarak 1970’lerde New York Balesi tarafından kullanılmak üzere yaratılmıştır. Genellikle helyumla doldurulurlar.

2. Birkaç Dekor Fikri

Eğer yaratıcılık sizin için güçlü bir yön değilse, başlamanıza yardımcı olacak birkaç fikir burada. Balon buketleri, o özel kişiye olan takdirinizi göstermenin güzel ve benzersiz bir yoludur. Veya alternatif olarak, daha ticari bir kullanım arıyorsanız, satış reklamı yapan folyo harfleri şişirin ve mesafeyi kat edecek göz alıcı bir reklam için tavandan asın.
İster bir sonraki sınıf partinizi renklendirmek isteyen evde oturan bir anne olun, ister yerden yeni kalkmakta olan küçük bir işletme sahibi olun, gidilecek yer toptan bir balon tedarikçisidir. BalonSiparis.com, mantıklı fiyatlarla her durum için en iyi balonları sağlar.