Düğünde Balon Süslemenin 7 Yolu

Bugün mevcut olan düğün balonlarının seçimi, beş yıl öncesinden bile çok farklı olduğundan, her zamankinden daha fazla insan onları süslemeler için kullanıyor. Çocuksu ya da aptal görünmek yerine zarif ve sofistike ürünler bulabilirsiniz. Düğün balon süslemelerini kullanırken, istediğiniz mekan görünümünü gerçekleştirmek için bir ürün seçebilir veya birkaçını birleştirebilirsiniz.


Düğün balon süslemelerini planınıza nasıl dahil edebileceğinize dair yedi fikir aşağıdadır.

1. Düğün Balonları Buketi – Genellikle, bir buket, birbirini koordine eden veya tamamlayan renkler, şekiller veya tasarımlarda birkaç küçük balonla çevrili bir ana balondan oluşur; ancak aynı balondan birkaç tane de seçebilirsiniz. Bir buket balonu çiçeklerden yapılmış bir buket gibi düşünün: Eşsiz bir tasarım elde etmek için hepsini tek renk ve boyutta kullanabilir veya karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

2. Balon Zincirleri – Küreler ve dönen balonlar kemerler için son derece iyi çalışır. Yeni evli çiftin girmesi için mekanın kapısına bir balon zinciri yerleştirebilir veya yemin alışverişi için fon olarak sunakta bir istasyon yerleştirebilirsiniz.

3. Hediye Masası – Düğün balon süslemeleri, hediye masasının görünümünü geliştirmek için mükemmeldir. Bir seçenek, her iki ucunda iki ağırlıklı, daha küçük balon olacak şekilde, merkeze ağırlıklı, büyük boyutlu bir balon yerleştirmektir.

4. Onur Masası Konuğu – Olağanüstü bir şey için, balonları kullanarak bir resim çerçevesi oluşturun ve ortada çiftin şişirilmiş nişan fotoğrafını gösterin.

5. Merkez Parçalar – Düğün resepsiyonunda, her misafir masasına muhteşem merkez parçaları yerleştirin. Hepsini aynı yapabilir veya farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Sandalyelerden birinin altına bir numara yapıştırın ve etkinliğin sonunda söyleyin: o sandalyede oturan kişi balonun ana parçasını eve götürür.

6. Mekan Koridoru – Balonlar, mekan koridorunu kaplayan sıraların sonunu süslemek için mükemmel bir yoldur. Eşsiz bir şey için, onları muhteşem kurdeleler ve hatta taze çiçeklerle birleştirin.

7. Gelin Buketi – Gelin , koridorda yürürken müstakbel eşine doğru yürürken bir düğün balonu buketi taşıyabilir. Gelin, istediği renkte birkaç küçük balonu kurdele ve dantel ile harmanlayarak muhteşem bir bukete sahip olabilir.

Üstün Kaliteli Ürünler

BalonSiparis.com’da düğünler, yıldönümleri, doğum günü partileri ve daha fazlası için inanılmaz bir balon seçkisine sahibiz. Yaklaşan bir etkinlik için neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için çevrimiçi olarak bizi ziyaret edin.