Düğününüzde “WOW” Faktörünü Yaratmak İçin Kabarcıklı Balon Harfleri

Düğününüzde O “WOW” Faktörünü Yaratmak İçin Kabarcıklı Balon Harfleri

Yaklaşan düğününüzde bu “WOW” faktörünü yaratmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, kabarcıklı balon harflerini düşünün. Günümüzde artan sayıda çift, düğün ve resepsiyon planlarına balonları dahil ediyor. Çok sayıda mükemmel seçeneğiniz olsa da, biraz yaratıcılıkla, büyük folyo harfli balonlar muhteşem.

Tek tek ürünler olarak satılan Kendin Yap harf balonları ister resmi ister gayri resmi özel günlerinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Örneğin, biraz tuhaf bir düğün istiyorsanız, bu balonları kullanarak komik bir mesaj yazabilirsiniz. Daha samimi bir düğün ve resepsiyon için, birkaç tatlı veya basit ifadeyi heceleyebilirsiniz.
Tahmin edebileceğiniz gibi, büyük folyo harfli balonlar sıradan bir olayı muhteşem bir şeye dönüştürebilir. Ancak bunları farklı şekil, boyut, renk ve desenlerdeki diğer balonlarla birlikte kullanarak süslemeleri daha özenli hale getirebilirsiniz.
Aşağıdakiler, düğününüze ve resepsiyonunuza katıldıktan sonra konuklarınıza konuşacakları bir şeyler vermek için sadece birkaç öneridir.
  • Düğün Süslemeleri – Evlenmeyi planladığınız mekanda, biri gelin tarafında, diğeri damat tarafında olmak üzere iki küçük masa kurun. Harf balonlarını kullanarak her bir kişinin adını heceleyin. Ardından, ana düğün rengine uygun selofan sarılı ağırlıklar kullanarak balonları ilgili masaya sabitleyin. Vay canına faktörü için, töreni yöneten kişinin arkasındaki soyadını hecelemek için renkli harf balonları kullanın. Her bir balonu yaklaşık bir fit uzağa yerleştirin ve tekrar güvenli bir şekilde yerinde tutmak için selofan sarılı ağırlıklar kullanın.

 

  • Düğün Partisi – Düğün partinizi bile dahil edebilirsiniz. Katılan her kişinin, “Seni seviyorum”, “Sonsuza kadar”, “Yaşam” gibi cümleleri helyumla doldurulmuş bir mektup balonu tutmasını sağlayın. Muhteşem çiçekler ve koordineli kurdele ile birleştirilen balonlar, her misafir üzerinde kalıcı bir izlenim bırakacaktır.

               

  • Şeref Tablosu – Resepsiyonunuzda, şeref masasının arkasındaki duvara “Sonsuza Kadar ve Bir Gün” yazan gümüş veya altın harfli balonlar iliştirebilirsiniz . Ardından, her iki tarafa, ana renginizde birkaç küçük yuvarlak folyo balonla birleştirilmiş, yine gümüş veya altın renkli kalp şeklinde bir balondan oluşan asılı bir buket ekleyin.
Bu balonlarla neredeyse her şey mümkün. balonsiparis.com’da, tümü bir düğün ve resepsiyon için mükemmel olan çok çeşitli mektup balonlarının yanı sıra diğerleri sunuyoruz. Planlamaya başlamak için bugün bizi çevrimiçi ziyaret edin.