Eşsiz ve Şık Sürprizler Olarak Farklı Balon Süslemeleri

İster bir partiye ev sahipliği yapıyor olun, ister Nedime olarak hizmet ediyor veya bir etkinlik için gönüllü oluyor olun, benzersiz ve şık bir sürpriz olarak farklı balon merkez parçaları oluşturabilirsiniz. Yaratıcılık ve yüksek kaliteli ürünlerin birleşimi, basit balon merkez parçaları için bile “vay” faktörünü sağlayacaktır.


Bir düğün resepsiyonu, yıl dönümü partisi, kurumsal ziyafet ve hatta küçük bir bekarlığa veda partisi için balon süslemeleri söz konusu olduğunda, hiçbir sınırlama yoktur. Saygın toptancılar tarafından online olarak satılan çok sayıda ürün ve inanılmaz düşük fiyatlar ile, bir şaheser yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz kadar balon satın alabilirsiniz.

Kendiniz bir şeyler bulabilir veya online ilham alabilirsiniz, ancak aşağıda önerilen ayrıntılı ve basit balon merkez parçalarından bazılarını düşünebilirsiniz.

•   50. Doğum Günü Partisi – Bu tür bir kutlama için, çapı yaklaşık sekiz inç olan ucuz plastik kaplar satın alabilirsiniz. Siyah selofanla sardıktan sonra siyaha boyanmış taşlarla doldurun. Ardından, kabın içine kırmızı veya mor kıvırcık kurdele ile sekiz inçlik çubuklar yerleştirin. Kutunun ortasındaki bir direğe bir siyah balon ve diğer bir direğe bir kırmızı veya mor balon yerleştirin. Bu merkez parçası basit ama şık.

Düğün Resepsiyonu – Zamansız bir görünüm için yaklaşık 10 inç çapında kaplara ihtiyacınız olacak. Bunları beyaz selefona sarın ve içine Sparkle Lites yerleştirin. Yaklaşık iki fit yüksekliğinde bir balon direğinin üstüne beyaz bir kurdele sarın. Bunun üzerine, bazıları düz beyaz ve diğerleri telkari tasarımlı bir lateks balon buketi yerleştirin.

Sweet 16 – Herhangi bir Sweet 16 partisini hem eğlenceli hem de zarif hale getirebilirsiniz. Bu durumda, parlak pembe balonlardan bir taban oluşturun. Basit bir tasarım için altı balonla veya daha dramatik bir görünüm için 10 balon kullanabilirsiniz. Ortasına, büyük boy şeffaf balonların içine şişirdiğiniz üç pembe balonu yerleştirin. Beyaz ve pembe kurdele ile tartarak bitirin ve herkes ortadaki parçalara hayran kalacak.

Açık Havuz Partisi – Bir havuz partisini şenlikli yapmak için ortadaki parçaları bile kullanabilirsiniz. Bunun için uygun sayıda şeffaf geniş ağızlı Mason kavanoza ihtiyacınız olacak. Onları yaklaşık yarısına kadar suyla doldurun ve ardından biraz yeşilliklerle kırmızı ve sarı renkte taze kesilmiş çiçekler ekleyin. Balonlar için, her kavanozun dibine yerleştireceğiniz küçük bir kayaya koordinat kurdelesi olan bir turuncu, bir mavi ve bir sarı balon bağlayın. Son dokunuş için kavanozların ağzına bir çuval bezi şeridi bağlayın.

Rakipsiz Ürünler ve Fiyatlar

En iyi folyo ve lateks balon seçimi ve en düşük fiyatlar için BalonSiparis.com rakipsiz bir kaynaktır.