Herkesin Gününü Aydınlatan Evergreen Mutlu Yüz Balonları

Herkesin Gününü Aydınlatan Evergreen Mutlu Yüz Balonları

Herkes zaman zaman kötü bir gün yaşar. Herhangi bir nedenle mücadele eden bir arkadaşınız, aile üyeniz, iş arkadaşınız veya komşunuz varsa, o kişinin gününü Evergreen mutlu yüz balonlarıyla aydınlatabilirsiniz .

 

 


Gülen balonların en güzel yanı, kişinin yaşı ne olursa olsun kötü bir günü güzel bir güne çevirebilmeleridir. Bir balon ya da bir buket sarı gülen surat balonu kullanabilir ve kaşlarının alt üst olmasını izleyebilirsiniz. Çocuklara, gençlere ve yaşlılara gülen yüz balonları taktığınızda otomatik olarak kendilerini daha iyi hissederler.

 

Aşağıda, saygın bir çevrimiçi kaynaktan bulacağınız Evergreen balonlarından bazı örnekler verilmiştir:

  Yeni Anne – Doğum yaptıktan sonra, bazı annelerin kendilerini bitkin ve bitkin hissetmeleri yaygındır. Çocuklarının doğumundan heyecan duysalar da, yeni anne bir çok hormonal değişiklik yaşar. Harika bir pick-me-up, dört inçlik Mylar balonlarından oluşan bir bukettir. Sarı gülen surat balonları yerine pembe veya mavi renkte gelirler. Tasarıma bebeğin ağzında emzik dahildir.

  Bahar Havada – Kış mavileriyle boğuşan birini tanıyorsanız, papatya şeklinde 14 inçlik bir balon mükemmeldir. Yaprakları parlak sarı iken gülen yüz turuncu.

  Üzülme – Ameliyattan sonra hasta olmaktan veya hastane yatağında iyileşmekten kimse hoşlanmaz. Bu durumdaki biri için, renkli yara bantlarıyla kaplı 18 inç gülen yüz balonu sunarak günlerini aydınlatabilirsiniz.

  Büyük 50 – Daha geleneksel siyah süslemeler yerine, 18 inçlik bir Mylar gülen balon seçerek 50 yaşına giren birinin yüzüne kocaman bir gülümseme koyabilirsiniz. Dışı sarı ve farklı renklere dağılmış “mutlu” kelimesiyle sarı iken, sarı yüz büyük kırmızı bir yıldızın içinde oturuyor. Tasarımın bir parçası olarak beyaz harflerle “Mutlu Yıllar” mesajı var.

  Bir Anlaşmazlığın Üstesinden Gelmek – Her çiftin çekişmeleri vardır. Partnerinizle tartıştıktan sonra, ortalığı yumuşatmak için 18 inçlik kırmızı gülen yüz balonu kullanın. Üst yarısı yüz iken, alt yarısı gövde ve kollardır. Tasarım, içinde iki küçük kırmızı kalp bulunan “Seni seviyorum” yazan pembe bir kalp içeriyor.

 

BalonSiparis.com’da mükemmel gülen balonları bulabilirsiniz. Birini mutlu etme konusunda yardım için bugün bizi ziyaret edin.