Çocuğunuzu Sevimli Hayvan Balonları ile Partiye Hazırlayın

 

Her çocuk hayvanları ve balonları sever, bu yüzden ikisini yaklaşan bir parti için birleştirmek bir kazan-kazan durumudur. Çocuğunuzun doğum günü için balon hayvanlar, eğlenceli ve heyecan verici bir atmosfer yaratmanın mükemmel bir yoludur. Çocuğunuz sadece süslemeleri sevmeyecek, aynı zamanda katılan diğer tüm çocuklar da sevecek.

Tabii ki, her zaman karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Örneğin, çocuğunuz maymun gibi balon hayvanlar istiyorsa , orman temalı bir partiye ev sahipliği yapmayı düşünün. Farklı hayvanlara sahip daha küçük balonlarla tamamlanan birkaç büyük maymun balonunu birincil odak noktası haline getirebilirsiniz. Helyum dolgulu mylar & folyo veya lateks balon seçtiğinizde, balonlu hayvan maymun bileziği veya seçtiğiniz hayvana uygun herhangi bir şey satın alarak balonun uçup gitmesini önleyebilirsiniz.
Doğru kaynaktan balon satın alırken farklı hayvanları betimleyen geniş bir balon yelpazesine sahip olursunuz. Bazı örnekler şunları içerir:

Kare Mylar Balon – Bu 15 inçlik kare şeklindeki  folyo balon, iki kurbağa, bir maymun ve bir kaplumbağa içeren dört renkli blokla birlikte mavi bir kenarlığa sahiptir.

Ekstra Büyük Orman Balonu – Parlak renkli bir orman sahnesinin yanı sıra bir zürafa, aslan, zebra, maymun, yılan ve kertenkele, cesurca siyah renkte basılmış “Doğum günün kutlu olsun” sözleriyle.

Bebek Balonlar – Erkek bebeğinizin doğum gününü kutlarken, mavi ve yeşilin daha yumuşak tonlarında 18 inçlik yuvarlak mylar ve folyo balon ve ön tarafta bir aslan, timsah ve zebra idealdir. Bir kız çocuğu için aynı balonu seçebilirsiniz, ancak ön tarafında bir zürafa, su aygırı ve fil bulunan yumuşak pembe ve deniz mavisi rengindedir.

Gençlerin Partisi – Gençler bile hayvan balonlarını sever. Yaşa uygun bir şey, mavi ve altın girdaplı bir arka plana, siyah, ten rengi ve mavi bir hayvan baskısına ve “Doğum Günün Kutlu Olsun” sözlerine sahip büyük bir yuvarlak folyo balondur.

Aslan Başı – Maymun balonuyla birlikte gitmek için süper boyutlu bir aslan kafası da satın alabilirsiniz. Sarı-turuncu yüzü ve parlak kırmızı yelesi ile bu aslan korkutucu olmaktan çok, çocuğunuzun seveceği kocaman bir gülümsemeye sahip.

Lateks Balonlar – Mylar ve folyoya ek olarak, önünde baskılı zürafa, zebra, maymun ve aslan bulunan kahverengi, sarı, yeşil ve kırmızı lateks balonları seçebilirsiniz. Bu balonlar ayrıca yüzde 100 biyolojik olarak parçalanabilir, bu nedenle çocuğunuza harika bir parti vermenin yanı sıra çevre için de iyi bir şey yapmış olursunuz.

Partileri Eğlenceli Hale Getirmek
 
İnanılmaz bir çocuğun doğum günü için, sizi, tümü uygun fiyatlı, hayvan temalı mükemmel bir balon seçkisi bulacağınız balonsiparis.com’da bizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.