Balonlarla Düğün Süslemelerinize Şık Bir Görünüm Kazandırın

Muhteşem tasarımları sayesinde düğün balonları, hem töreninizi hem de resepsiyonunuzu güzelleştirmenin mükemmel bir yoludur. Özellikle çiçeklerle birleştiğinde süslemeler zarif görünmektedir. Olağanüstü bir şey için, planınızın bir parçası olarak özel baskılı balonları dahil edebilirsiniz.


Düğün töreni için, altında kıvrık lateks balonlar ve çiçeklerden oluşan yemin alışverişi yaptığınız bir kemer zarafeti yeni bir seviyeye taşıyacak. Çiçeklerle birlikte bu balonlar, kafes işi ile güzelce örülür. Örneğin, renkleriniz beyaz ve maviyse, mavi balonlu beyaz gülleri düşünün. Ancak, bu balonlar geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Resepsiyonunuzda olanaklar da sonsuzdur. Büyük bir balon buketi, onur konuğu masasının arkasındaki alanı dekore etmenin ideal bir yoludur. Sadece bir örnek, koyu renkli kenarlıklı büyük yuvarlak gümüş bir balon ve “Sonsuza Kadar Mutlu” sözleriyle gelen bir buket. Ayrıca aynı sözcükleri taşıyan iki küçük katı gümüş balon, elmasa benzeyen bir gümüş balon ve ardından iki gümüş kalp şeklinde balon dahildir.

Hediye masası için, düğün çanlarını ve “En İyi Dilekler” kelimelerini gösteren 18 inçlik gümüş kalp şeklinde bir balon düşünün. Helyumla doldurulmuş ve selofan sarılı bir ağırlıkla yerinde tutulan masanın ortasına bir buket veya tercih edilirse her iki ucuna birer buket yerleştirebilirsiniz. Hem çanlar hem de harfler kabartmalı gibi görünüyor ve bu balonu lüks yapıyor.

Konuk masalarının her birini süslemek için seçeneklerden biri, iki düğün güvercini ve iki pembe kalp içeren yuvarlak şekilli beyaz bir balondur. Elde etmek istediğiniz görünüme bağlı olarak, çiçekler ekleyebilir ve ardından ikisini beyaz ve pembe kıvırcık kurdele kombinasyonu ile sabitleyebilirsiniz. Pembe selefona sarılmış bir ağırlıkla sabitlenmiş tek bir balon bile mekanda romantik bir atmosfer yaratacaktır.

Ayrıca şaşırtıcı derecede güzel gümüş birbirine geçen kalp balonlar ve gümüş ve altın renkleri ve ön yüzünde “aşk” kelimesi olan jumbo boyutlu holografik kalp şeklinde bir balon var. Diğer bir olasılık ise, üstte ve altta altın tasarımlı ve ortasında “Mutlu Düğün Günü” yazan gümüş renkli yuvarlak şekilli bir konfeti balondur.

Zarif Balon Seçenekleri

Kanada’dan en iyi önceden tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş balon seçimi için sizi balonsiparis.com’daki web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Tüm düğün balonlarımız rekabetçi fiyatlara sahiptir.